CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Aksaray Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Aksaray Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Aksaray Çatal Bıçak Kılıfı | Aksaray Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Aksaray Çatal Kaşık Kılıfı | Aksaray Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Aksaray Çatal & Bıçak Kılıfı | Aksaray Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan aksaray çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Aksaray baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan aksaray çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel aksaray baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Aksaray kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Aksaray çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray çatal bıçak kılıfı, aksaray çatal bıçak kılıfı fiyatları, aksaray kağıt çatal bıçak kılıfı, aksaray çatal kaşık kılıfı, aksaray baskılı çatal bıçak kılıfı, aksaray baskılı çatal kaşık ambalajı, aksaray çatal kaşıt poşeti, aksaray ambalaj kağıdı, aksaray baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, aksaray çatal-bıçak kılıfları, aksaray çatal bıçak kılıfı baskılı, aksaray ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner