Aksaray Eko Termal Etiket

Aksaray Eko Termal Etiket | Aksaray Eko Termal Etiket Fiyatları | Aksaray Eko Termal Kağıt | Aksaray Termal Etiketler | Aksaray Eco Termal Etiket Nedir | Aksaray Top Termal Etiket | Aksaray Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Aksaray eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Aksaray eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için aksaray etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu aksaray etiket en aksaray ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Aksaray eko termal etiket fiyatları ve aksaray eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan aksaray eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Aksaray eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Aksaray termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Aksaray ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Aksaray etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray termal etiket, aksaray etiket Ankara, aksaray boş etiketaksaray eco etiket, aksaray etiket fiyatları, aksaray eko termal etiket, aksaray etiket, aksaray eco termal etiket fiyatları, aksaray sıra numarası etiketi, aksaray ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner