CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Aksaray Baskılı Pizza Kutusu

Aksaray Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Aksaray Pizza Kutuları | Aksaray Pizza Kutusu Fiyatları | Aksaray Pizza Kutusu Ankara | Aksaray Pizza Kutusu İmalat | Aksaray Pizza Kutusu Ölçüleri | Aksaray Pizza Kutusu Fiyatları | Aksaray Baskısız Pizza Kutusu | Aksaray Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, aksaray baklava kutusu, aksaray lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Aksaray baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Aksaray baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Aksaray baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Aksaray baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Aksaray baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Aksaray pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Aksaray pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Aksaray askılı pizza kutusu fiyatları ile aksaray pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Aksaray baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla aksaray baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray baskılı pizza kutusu, aksaray pizza kutuları, aksaray basklı kutular, aksaray baskılı pizza kutusu fiyatları, aksaray pizza kutusu fiyatları, aksaray pizza kutusu imalatı, aksaray pizza kutusu Ankara, aksaray baskılı pizza kutusu satışı, aksaray baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner