Aksaray Chromolux Etiket

Aksaray Chromolux Etiket | Aksaray Chromolux Etiket Nedir | Aksaray Chromolux Etiket Fiyatları | Aksaray Chromolux Etiket Baskı | Aksaray Kromolüks Etiket | Aksaray Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Aksaray Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Aksaray chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Aksaray chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan aksaray chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan aksaray kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı aksaray chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Aksaray chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Aksaray chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve aksaray  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Aksaray choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Aksaray choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel aksaray etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray etiket, aksaray etiket fiyatları, aksaray barkod etiket fiyatları, aksaray baskılı etiket fiyatları, aksaray barkod, aksaray rulo etiket fiyatları, aksaray barkod fiyatları, aksaray rulo etiket, aksaray yapışkanlı etiket, aksaray barkod sistemi, aksaray barkod okuyucu, aksaray barkod okuyucu fiyatları, aksaray koli etiketi, aksaray tekstil etiketi, aksaray saten etiket, aksaray metal etiket, aksaray mat pp etiket, aksaray mat pe etiket, aksaray etiket baskı, aksaray mat polietilen etiket, aksaray lazer etiket, aksaray boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner