Aksaray Lamine Termal Etiket

Aksaray Lamine Termal Etiket | Aksaray Lamine Termal Etiket Fiyatları | Aksaray Lamine Termal Etiket Nedir | Aksaray Lamine Termal Barkod Etiketi | Aksaray Termal Etiketler | Aksaray Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Aksaray lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Aksaray lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Aksaray lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Aksaray lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen aksaray etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda aksaray termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer aksaray  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan aksaray  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Aksaray termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Aksaray lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Aksaray etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Aksaray lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Aksaray lamine termal etiket nedir? Lamine aksaray termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel aksaray lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray lamine etiket, aksaray termal etiket, aksaray top etiket, aksaray ribonsuz baskı, aksaray baskılı etiket, aksaray renkli termal etiket, aksaray lamine termal barkod etiketi, aksaray kuşe etiket, aksaray termal etiket boyutları, aksaray boş etiket, aksaray termal etiket fiyatları, aksaray lamine etiketler, aksaray eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner