Aksaray Polietilen Opak Etiket

Aksaray Polietilen Opak Etiket | Aksaray Opak Pe Polietilen Etiket | Aksaray Opak Polietilen Etiket | Aksaray Opak Etiket | Aksaray Opak Etiket Fiyatları | Aksaray Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Aksaray Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Aksaray opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Aksaray opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta aksaray opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir aksaray  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Aksaray opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Aksaray polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız aksaray barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Aksaray polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve aksaray opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray polietilen etiket, aksaray polietilen opak etiket, aksaray opak etiket fiyatları, aksaray opak etiket, aksaray opak polietilen (pe) etiket, aksaray sembol etiket, aksaray polietilen pe etiket, aksaray opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner