Aksaray Silvermat Etiket

Aksaray Silvermat Etiket | Aksaray Silvermat Etiket Fiyatları | Aksaray Silvermat Etiket Özellikleri | Aksaray Silvermat Etiket Yazıcı | Aksaray Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Aksaray Silver Mat Etiket | Aksaray Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Aksaray silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir aksaray etiket türüdür. Genellikle kitap ve aksaray barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Aksaray silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun aksaray etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan aksaray silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Aksaray silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Aksaray silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Aksaray silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Aksaray silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Aksaray silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Aksaray etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Aksaray silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray silvermat etiket, aksaray termal etiket, aksaray silver mat etiketler, aksaray mat etiketler, aksaray silver mat etiket fiyatları, aksaray etiket fiyatları, aksaray şeffaf etiket fiyatları, aksaray silver mat barkod etiketi, aksaray barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner