CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Aksaray Baskılı Pasta Kutusu

Aksaray Baskılı Pasta Kutuları | Aksaray Pasta Kutusu | Aksaray Pasta Kutusu Fiyatları | Aksaray Baskısız Pasta Kutusu | Aksaray Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Aksaray Pasta Kutusu Baskılı | Aksaray Pasta Kutusu Siparişi | Aksaray Baskılı Kutu | Aksaray Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Aksaray pasta kutusu, aksaray baklava kutusu, aksaray pizza kutusu, aksaray lahmacun kutusu, aksaray pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Aksaray baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Aksaray baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Aksaray baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı aksaray pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Aksaray baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Aksaray Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Aksaray baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için aksaray pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel aksaray pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray baskılı pasta kutusu, aksaray baskılı pasta kutusu fiyatları, aksaray pasta kutuları, aksaray pasta kutusu fiyatları, aksaray pasta kutusu imalatı, aksaray baskılı pasta kutusu ve fiyatı, aksaray ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner