Aksaray Güvenlik Etiketi

Aksaray Güvenlik Etiketi | Aksaray Garanti Etiketi | Aksaray Güvenlik Etiketleri | Aksaray Etiket | Aksaray Alarm Etiketi | Aksaray Güvenlik Etiketi Fiyat | Aksaray Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Aksaray garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan aksaray güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya aksaray kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan aksaray güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi aksaray  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket aksaray kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Aksaray güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel aksaray güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Aksaray garanti etiketi, aksaray güvenlik etiketi, aksaray etiket, aksaray kırılgan etiket fiyatları, aksaray termal etiket, eko etiket aksaray , aksaray güvenlik etiket fiyatları, aksaray emniyet etiketi, aksaray garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi aksaray .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner